KONST / Litografier / Färglitografi 14965455
nr 1496 5455
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
"på stranden". Signerad, numrerad 66/150. Färglitografi, bildmått: 34x 25 cm, yttermått inklusive ram: 65x56 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 18:04:07
16/10 13:28:07